­

Wellness & Rrethinat, Lucca

E premte 2, të shtunën 3 dhe e diel, 4 qershor ju do të na gjeni në panairin Wellness & Rrethinat Ish Royal College of Lucca, një fundjavë dedikuar për shëndetin dhe psiko-fizike mirëqenia me qëllim përmirësimin e cilësisë së jetës.

nga |31 maj 2017|Ngjarje|Comments Off në Wellness & Rrethinat, Lucca

ANIMA & ANIMA

E shtuna 27 dhe e diela 28 maj do të na gjeni në Soul & Body Festival of Busto Arsizio (VA), me ndërhyrje për dëmet që teknologjia dhe pajisjet moderne i shkaktojnë shëndetit tonë.

ANIMA

nga |ANIMA|Uncategorized|Comments Off në ANIMA & ANIMA